20 Mart 2013 Çarşamba

Despicable Me Film Karakterleri
Özel sipariş üzerine yapılan figürler için fiyatlandırma ve süreç ile ilgili bilgi almak için lütfen godretahres@gmail.com adresinden benimle iletişime geçiniz. İnstagram'da mr.sculptor başlığından çalışmalarımı görebileceğiniz gibi https://www.facebook.com/mrsculptor/ adresinden de facebook sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

12 yorum:

 1. acaba ürünlerinizi satmayı düşünüyor musunuz ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, Eğer Despicable Me figürleri için sorduysanız onları zaten bir sipariş üzerine yapmıştım yani satıldılar. Şuan için satılık bir çalışmam yok ancak vaktim olduğu kadarıyla sipariş üzerine figür-heykel yapıyorum.

   Sil
 2. despicable me figürlerini tekrar yapabilir misiniz acaba?
  bir de fiyat verebilirseniz çok memnun olurum.
  teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. Bunlar harika olmuş. Ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 4. Uzun zamandır hala favorim bu, yine denk gelince salak bir gülümseme oluştu yüzümde :) Ellerinize sağlık ^.^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler :) Evet üzerinde en çok emek verdiğim çalışmalarımdan biriydi bu. Benim de favorim bunlar :)

   Sil
  2. Her bir detaydan muazzam emek verdiğniiz anlaşılıyor ki bütün çalışmalarınızdaki detaylara hayran kalıyorum, ellerinize sağlık :) Ayrıca elime fırça alınca çoğu şeyi mahveden bri olarak Super Sculpey kullanyor ve bütün detayları boyuyor oluşunuza da çok ayrıca saygı duyuyorum :) Başarılar dilerim ^.^

   Sil
  3. Çalışma isteğim, motivasyonum artıyor böyle güzel yorumlar alınca gerçekten çok sağolun tekrar :) Aslında tamamen super sculpey kullanmıyorum. Çok ince detaylarda ve fırçanın ulaşamayacağı neredeyse fırça ile boyanması imkansız renkli bölümlerde diğer renkli polimer kil çeşitlerini kullanıyorum. Örneğin zeybek figüründe fes üzerindeki oya işlemeleri, püsküller vs gibi. Boyama konusunda da artık airbrush tekniğini öğrenmem gerektiğini düşünüyorum. En kısa zamanda bu meseleyi çözmem gerekiyor :)

   Sil
  4. Rica ederim, gerçekten ciddi yetenek ve emek işi, çalışmalarınızın devamı keyifle bekliyorum :) Bu arada o zeybek üzerindeki, oya işleri de püsküller de harika olmuş. Biz de Ege'li bir aileyiz ve babam bayılır bu tarz şeylere, evde körüklü çizme var yani öyle diyeyim :P Kendisine yaptığınız figürü gösterdim bayıldı, detayları çok beğendi ve ciddi bir şekilde araştırıp her şeyi doğru yaptığınızı söyledi, bunu da ileteyim :) Airbrush sizin için çok büyük kolaylık olur evet :) Ben de ilerisi için kendi collectible toy'larımı yapmak istiyorum, daha çok zaman var tabii o aşamaya gelmeye ama yavaş yavaş airbrusha yöneleceğim sanırım :) Akrilik boyalarda özellikle fırça izleri ciddi problem olabiliyor geniş alanlarda, gerçi siz çok etkili kullanmışsınız, ben hala fırçayı elime aldığımda Azer BülbülE dönme meselesine çözüm getiremedim ;)

   Sil
  5. Çok teşekkür ediyorum. Bir figürü ortaya çıkarmaktan çok sonrasında gelen böyle güzel yorumlar esas beni mutlu ediyor, sonraki çalışmalarım için güç veriyor. Babanıza da selam ve sevgilerimi iletin lütfen:)
   İnce detaylarda fırça kullanırken o titreme mevzusu bende de var malesef bilirim tam bir baş belasıdır. Ancak her ne kadar airbrush kulanmayı öğrensek bile çok ince detaylarda yine de fırça kullanımı mecbur olacak sanırım kurtulmak mümkün değil yani o işten :)

   Sil
 5. Bu figürler gerçekten harika. İnternette gördüklerimin en güzellerinden. Çalışmalarının devamını diliyorum dostum, şevkin hiç kırılmasın.

  YanıtlaSil