5 Mart 2014 Çarşamba

1/6 Ölçek Mustafa Kemal ATATÜRK Figürü

Özel sipariş üzerine yapılan figürler için fiyatlandırma ve süreç ile ilgili bilgi almak için lütfen godretahres@gmail.com adresinden benimle iletişime geçiniz. İnstagram'da mr.sculptor başlığından çalışmalarımı görebileceğiniz gibi https://www.facebook.com/mrsculptor/ adresinden de facebook sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

4 yorum:

 1. Merhaba,

  Sculpey hakkında arama yaparken blogunuza denk geldim. Gerçekten şahane çalışmalarınız var, sizi tebrik ederim. Birkaç yıldır heykel / figür koleksiyonculuğu ile ilgileniyorum. Büyük firmalardan, random sanatçılara kadar her çalışma ilgimi çekiyor. Şu ana kadar ülkemizde gördüklerim arasında en iyilerden birisisiniz gerçekten. Figürlerdeki detayları ve boyamayı çok beğendim. Umarım devamı gelir. Bundan sonra daha detaylı şekilde takip edeceğim :) İyi çalışmalar dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ediyorum güzel yorumunuz için. Yaptığım bu işin en güzel kısmı bir figür tamamlandıktan sonra karşısına geçip şöyle doya doya bakmaktır benim için. Ancak bundan daha keyif aldığım ve beni gururlandıran, motive eden şey sizler gibi bu sanata meraklı ve değerini bilen insanların olumlu ve güzel sözlerini duymak oluyor :)
   Bir özeleştiri yapacak olursam aslında detaylar ve özellikle de boyama konusunda kendimi biraz yetersiz buluyorum. Ancak zamanla ortaya daha kaliteli işler çıkartabileceğime inanıyorum.
   Bu aralar biraz ara vermek zorunda kaldım çalışmalarıma ama en yakın zamanda yeni figürler üreteceğim. Sevgiler...

   Sil
 2. O tip bir özeleştiri ne kadar doğru olur emin değilim. Kendi adıma detayları çok beğendim. Son birkaç yıldır ülkemizde 7-8 bin lira gibi fiyatlara satılan üretim limitli birçok ürünü yakından inceleme fırsatı bulduğum için söylüyorum. Özellikle Despicable Me figürlerine büyük hayranlık duydum :) Tabi bir sanatçının özeleştiri yapması sürekli kusursuz olmak için çabalayacağı anlamına gelir ki bu da ortaya çıkaracağı sonuç açısından çok önemli bir durum.

  Sipariş üzerine özel figür üretimi yapıyorsunuz sanırım. Sizden bu konuda bilgi alabileceğim bir mail adresi verebilirseniz sevinirim. Belki buralarda yazıyordur ama ben bulamadım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler tekrar :) godretahres@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Detayları oradan konuşabiliriz. Görüşmek üzere.

   Sil